جستجوی پیشرفته

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

سولیس 

سولیس

شرکت سولیس رز در سال 1394 کار خود را آغاز کرد. پس از مدت کوتاهی به عنوان نماینده انحصاری برند سولیس (Solace) انتخاب و با هدف واردات چای صددرصد خالص سیلان در فرصتی کوتاه توانست انواع محصولات متنوع چای سولیس را مستقیماً و تحت لیسانس شرکت سولیس فود انگلستان (Solace Food UK) بسته بندی و در اختیار مصرف کنندگان محترم کشور ایران قرار دهد.

کیفیت منحصر بفرد چای سولیس، اصالت، بسته بندی های لاکچری باعث شده تا چای این شرکت منطبق با اکثریت سلیقه ها و ذائقه های ایرانیقرار گرفته و با اقبال سخت پسندان روبرو گردد.

کارخانه بسته بندی کننده چای سولیس در فاصله 40 کیلومتری شهر تهران واقع گردیده و با مساحتی بالغ بر 5000 مترمربع شامل سالن های تولید مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های بسته بندی اتوماتیک و کاملاً بهداشتی، آزمایشگاه، فضاهای اداری، رستوران، تاسیسات مدرن، فضای سبز و درختکاری می باشد.

خانواده شرکت سولیس رز اکنون بیش از 30 نفر بطور مستقیم با هدف اشتغال زایی در سراسر ایران به اشکال مختلف با شرکت سولیس رز همکاری می نمایند. هدف این شرکت احترام به خواسته مشتریان، جلب رضایت آنان، صداقت، رعایت اصول اخلاق حرفه ای، همگام بودن با تکنولوژی روز و برآورده کردن نیازهای بازار بوده و پشتوانه علمی وجه تمایز این مجموعه است.